Вогнезахисна обробка металевих конструкцій і покриття металоконструкцій вогнезахисною сумішшю – надійний спосіб підвищити пожежну безпеку матеріалів з металу. Наша компанія пропонує своїм клієнтам якісні роботи з вогнезахисту та обробки металоконструкцій якісними сертифікованими матеріалами за низькою ціною.
Ми здійснюємо вогнезахисну обробку в кілька етапів:
- Визначення та вибір найбільш оптимального під техніко-експлуатаційні параметри об’єкта матеріалу або вогнезахисної системи
- Розробка проєкту проведення робіт (ППР) з вогнезахисту та узгодження його в наглядових органах
- Проведення вогнезахисного оброблення конструкцій досвідченими робітниками з усіма необхідними навчаннями та допусками.
- Передачі виконаних робіт з вогнезахисту замовнику і представникам третьої ліцензованої сторони
Вогнезахисна обробка починається з оцінки нормативно-технічних параметрів об’єкта та вибору системи вогнезахисту.
Вогнезахист сприяє тривалому опору конструкцій високим температурам без втрати несучих здібностей, тобто збільшує власну межу вогнестійкості елементів, що захищаються, що також сприяє зменшенню площі пожежі та запобігає можливому руйнуванню.
Згідно з вимогами нормативів України, будівлі та споруди повинні відповідати певному ступеню пожежної безпеки, несучі елементи, що захищаються, повинні мати зазначену в нормативній документації межу вогнестійкості. Вогнезахисна обробка конструкцій проходить із застосуванням спеціальних вогнезахисних матеріалів.
Види вогнезахисної обробки
Вогнезахисна обробка дерев’яних конструкцій – ефективний і дієвий спосіб підвищити пожежну безпеку матеріалів і будівель з дерева. Ми проводимо роботи з вогнезахисту та обробки дерев’яних конструкцій для досягнення першої групи вогнезахисної ефективності використовуючи якісні матеріали за доступною ціною.
Тканини, що використовуються в громадських місцях – медичних установах, театрах, закладах громадського харчування, поїздах – мають бути стійкими до займання. Для цього текстиль обробляють спеціальними вогнезахисними розчинами для тканини з антипірену та антисептика.
Вогнезахист повітропроводів є обов’язковою вимогою під час будівництва та експлуатації різних промислових і цивільних будівель, якою в жодному разі не можна нехтувати.
Як показує практика, загоряння кабельних ліній є особливо небезпечними і мають руйнівні наслідки здебільшого через порушення працездатності систем протипожежного захисту під час перегорання ввідних кабельних ліній
Вогнезахист – це послуга зі сфери протипожежної безпеки, що передбачає обробку конструкцій і матеріалів спеціальними вогнетривкими складами. Замовити вогнезахисну обробку в Києві, Україні, вигідно за ціною і зручно за ефективністю захисту. Це комплекс заходів, який буде цікавий на будь-яких типах об’єктів. Незважаючи на площу приміщення, призначення, спосіб експлуатації, фізичне знаходження об’єкта.
Який вогнезахист буває – що краще замовити в Києві
Вогнезахисна обробка стосується будь-яких конструкційних, будівельних, оздоблювальних і побутових матеріалів, які можуть підтримувати горіння в присутності відкритого джерела вогню. Протипожежна обробка передбачає нанесення спеціальних складів на поверхню виробів, які забезпечують поверхні матеріалу стійкість до займання. Замовити вогнезахисну обробку можна для:
- Металоконструкцій. Зокрема, для виробів з кольорового або чорного металу, що мають захисну або декоративну обробку. Для захисту використовуються вогнестійкі фарби або штукатурки. Тип оздоблювальної вогнетривкої речовини визначається виходячи з потреб замовника.
- Виробів на основі деревини. Для протипожежного захисту використовують просочення і вогнетривкі фарби. Можливе використання всіх способів одночасно.
- Виробів на тканинній основі. Вогнезахист тканини користується попитом у громадських місцях, де спостерігається велике скупчення людей. Театри, виставки, центри розваг, супермаркети. Обробці піддаються штори, елементи меблів, покриття для підлоги. Особливість обробки тканин у нестійкості вогнетривкого матеріалу до прання або хімічного чищення. Така послуга замовляється періодично і часто, для досягнення максимальної ефективності.
- Вогнезахист інженерних мереж. Сюди відносяться кабелі електропроводки і комунікацій, повітроводи, шахти і системи вентиляції. Внутрішня обробка захисними складами використовується для унеможливлення загоряння або плавлення елементів інженерних мереж.
У розрізі ефективності, протипожежній обробці краще піддавати легкозаймисті матеріали. У разі займання саме ці елементи сприяють швидкому збільшенню вогнища і поширенню пожежі на об’єкті. Усе, що добре горить, краще піддавати вогнезахисту насамперед. Або, такі матеріали простіше не використовувати на робочому місці або в житловому приміщенні.
Вирішили замовити вогнезахисну обробку в Києві, Україні – підходьте до цього питання комплексно. Немає сенсу обробляти поверхні вогнетривкими складами вибірково. Для досягнення максимальної ефективності, краще виконати повне покриття захисним шаром просочення або фарби всіх матеріалів. У будь-якому разі, за ціною, вогнезахист вигідніший, ніж заміна згорілих речей або матеріалів.
Які об’єкти найчастіше піддають вогнезахисному покриттю
Не маючи уявлення про ефективність нанесення вогнетривких речовин на різні типи матеріалів, замовники часто намагаються з’ясувати, що їм краще захистити. Ґрунтуючись на власному досвіді, фахівці агентства KaboGroup готові поділитися інформацією з цього питання.
- Найбільшим попитом у населення України користується послуга вогнезахисного покриття покрівлі. Як правило, більшість пожеж у приватному секторі, готельному та розважальному бізнесі, починається із загоряння покрівлі. Будівельні матеріали добре і швидко горять, надаючи можливість полум’ю поширюватися по всій площі об’єкта.
- Вогнезахист дерев’яних будівель і конструкцій. Приватні будинки, готелі, бази відпочинку, сауни-лазні – найпоширеніші об’єкти, які найчастіше піддаються протипожежній обробці. Причому, вогнезахист виконується комплексний – як усередині будівлі, так і зовні. Деревина – це горючий матеріал, незважаючи на тип кінцевого виробу. Дошка, ДСП, шпон – обробці піддаються всі матеріали і конструкції.
- Несучі елементи житлових і нежитлових будівель. Протипожежна обробка зачіпає бетон, залізобетон, пінобетон і металоконструкції. Захисний вогнетривкий склад має низьку ціну і легко наноситься на будь-який тип поверхні ручним і автоматизованим способом. Звідси і популярність цього виду вогнетривкого захисту у замовників в Україні.
Повітроводи, інженерні мережі, кабелі, вироби з тканини – вогнезахисну обробку обирають індивідуально, за потребою. Найчастіше замовники дотримуються вимог норм пожежної безпеки на об’єкті. І заходи проводять відповідно до технічної документації, проекту або вимог контролюючих органів.
Які речовини використовуються для вогнезахисної обробки
Вогнезахист передбачає нанесення спеціальних складів у вигляді рідин, будівельних сумішей і спреїв на оброблювані поверхні. Купити суміші для вогнезахисної обробки не проблема. Практично кожен будівельний або спеціалізований магазин пропонує десятки готових рішень. Як правило, використовуються речовини на основі:
- Графіту, що термічно розширюється.
- Силікату натрію.
- Вермикуліту.
- Інтумесцентних поліфосфатних сполук.
Перераховані вище речовини мають реактивні вогнезахисні властивості і можуть використовуватися для різних типів об’єктів. Але є одна особливість, про яку дізнаються замовники, які вважають за краще виконувати вогнезахист власними силами. Річ у тім, що закон України про протипожежну безпеку має звід правил, що стосуються способів нанесення і типів захисних речовин. Тому, роботи з протипожежної обробки краще довіряти професіоналам.
По-перше, фахівці компанії KaboGroup правильно підберуть вогнезахисну речовину під елемент конструкції, що захищається. Після нанесення захисного шару буде виконана експертиза. Після чого, замовник отримає відповідні документи – на обробку, експертизу і використані захисні матеріали.
По-друге, замовник заощадить на матеріалах і на будівельних роботах. Адже подібні заходи часто пропонують підрядники з ремонтно-будівельних робіт. Не маючи сертифікації та дозволу на вогнезахисну обробку, майстри просто отримують додатковий дохід з власника будинку, квартири або будівлі. Перша перевірка з боку контролюючих органів сильно засмутить замовника. Краще такі заходи довіряти агентствам пожежної безпеки. Зокрема, компанії “КАБО ГРУП”, яка відмінно розбирається в цьому питанні і пропонує послуги за демократичними цінами в Києві, Україні.