Вогнезахисна обробка металевих конструкцій і покриття металоконструкцій вогнезахисною сумішшю – надійний спосіб підвищити пожежну безпеку матеріалів з металу. Наша компанія пропонує своїм клієнтам якісні роботи з вогнезахисту та обробки металоконструкцій сертифікованими матеріалами за низькою ціною.

Вогнезахист металу полягає у створенні теплоізоляційних конструкцій на поверхні металоконструкцій, які зможуть витримати вплив вогню і підвищення температури повітря. Застосування таких захисних екранів дає змогу сповільнити прогрівання металевої конструкції та зберегти всі її функції й первісний вигляд у разі загоряння протягом певного періоду часу.

Вартість вогнезахисту металоконструкцій у компанії КАБО ГРУП залежить від розмірів і типу об’єктів, а також від матеріалу і способу обробки. Наші співробітники зроблять всі необхідні розрахунки і складуть для вас детальний кошторис.

СПОСОБИ ВОГНЕЗАХИСНОЇ ОБРОБКИ

 

Найефективнішим і найдієвішим способом вогнезахисного покриття металоконструкцій будівель і споруд є збільшення межі вогнестійкості металоконструкцій. Рівень захисту металу за ДБН В.1.1.7-2016, становить від 30 до 150 хвилин (межа вогнестійкості від R30 до R150), значення залежить від характеристик нанесеного покриття і товщини шару. Вогнезахисна обробка металоконструкцій проводиться за допомогою нанесення на поверхню металоконструкції спеціального складу, який сприяє теплоізоляції споруди. Перед нанесенням захисного складу метал піддається очищенню від корозії і будь-яких забруднень. Методами посилення протипожежного захисту металоконструкцій, які найчастіше застосовують, є використання вогнезахисних матеріалів, що спучуються, і оштукатурювання поверхні спеціалізованим складом.

Під час здійснення вогнезахисту металевих конструкцій ми використовуємо тільки якісні матеріали. Для більшої ефективності захисний матеріал підбирається нашими співробітниками індивідуально до кожного об’єкта.

ВИМОГИ ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ВОГНЕЗАХИСТУ МЕТАЛЕВИХ КОНСТРУКЦІЙ

Необхідні межі вогнестійкості будівельних конструкцій визначають, виходячи з необхідного ступеня вогнестійкості будинків (споруд) таблиця 1 ДБН В.1.1.7-2016.

Вогнезахист металу – це комплекс заходів, спрямований на підвищення стійкості конструкцій, з кольорових і чорних металів, до впливу вогню. Послуга являє собою автоматизовану або ручну обробку металоконструкцій хімічними речовинами у вигляді:

 

  • Штукатурка.
  • Фарби.
  • Аерозолю.
  • Лаку.
  • Плит

Як замовити послугу вогнезахисту металу на об’єкті

Порядок проведення вогнезахисної обробки металоконструкцій залежить від декількох факторів. Насамперед розглядається технічний стан об’єкта (складу, цеху, офісу, магазину, будинку):

 

  • Вивчаються особливості всіх конструкційних матеріалів усередині будівлі, для виявлення найефективніших засобів захисту металоконструкцій від вогню.
  • Проводиться антикорозійна обробка металевих виробів, конструкцій, елементів.
  • Наноситься ґрунтовка. Якщо ґрунт уже присутній на металоконструкціях, виконується ретельна ревізія поверхні. У разі виявлення пошкоджень, наноситься новий шар ґрунтуючого складу.
  • Вручну або за допомогою спеціальних станцій на поверхню металоконструкцій наноситься вогнетривкий склад.
  • Після висихання розчину проводиться тестування (експертиза) на якість вогнезахисту металу.

Контроль якості, щодо виявлення стійкості металоконструкцій до вогню, виконується кількома способами:

 

  • Візуальний огляд.
  • Із застосуванням контрольно-вимірювальних приладів.

У будь-якому разі, виконавець зобов’язаний перевірити якість вогнезахисту, після проведених операцій, і видати відповідні документи.

 

Вогнезахист металевих конструкцій – особливості

Захист металу від вогню потрібен для тривалого утримання відносно низької температури конструкції при виникненні пожежі. З огляду на те, що метал на об’єктах використовується в ролі несучих елементів, важливо, щоб металоконструкції передчасно не розплавилися. У середньому, несуча здатність металу втрачається на позначці +500 градусів за Цельсієм. Вогнезахист металу відстрочує нагрівання на деякий час, створивши умови для проведення повної евакуації будівлі.

 

Особливість заходів з вогнезахисту металів у зведенні правил, які прописані у вимогах ДСНС і державних регулювальних органів. Згідно з ДСТУ, є такі поняття, як ступінь вогнестійкості та класифікація пожежної небезпеки. Ці два критерії завжди співставляються між собою, для визначення більш ефективних методів з вогнезахисту металоконструкцій.

 

Вогнезахист металоконструкцій у Києві, Україні – що треба обробляти

Вироби з металу, в житловому або нежитловому будинку, частіше використовуються в ролі несучих конструкцій:

 

  • Колони.
  • Балки.
  • Ферми.
  • Сходи.
  • Зв’язки

Для несучих елементів, ще на етапі будівництва, висувається низка вимог щодо пожежної безпеки. Де виконується монтаж або оздоблення елементів несучої конструкції з металу розчинами на мінеральній основі. Камінь, цегла, бетон, вапно, рулонні листові матеріали з вогнезахисними властивостями. Обробка таких, попередньо підготовлених, металоконструкцій зводиться до нанесення захисної вогнетривкої речовини на поверхню. Якщо є невідповідності, що зачіпають будівництво, доведеться підтягнути спочатку їх до норм. І тільки потім виконувати стандартну операцію з пожежної безпеки.

 

Крім несучих конструкцій, вогнезахисту піддають вироби і конструкційні елементи меблів, виготовлені з металу. Ємності, меблі (столи, шафи), покриття для підлоги, двері, предмети побуту. Наголос робиться на будь-які конструкції з металу, які принесуть користь при виникненні пожежі на об’єкті:

 

  • Забезпечать ефективну евакуацію людей.
  • Гарантують збереження матеріальних цінностей.
  • Будуть корисні для проведення заходів з ліквідації пожежі на об’єкті.

Які вогнезахисні склади використовуються для обробки металу

Найпростіший спосіб захистити металоконструкцію від швидкого нагрівання під час пожежі – це нанесення термічної фарби. Саме цей спосіб пропонують багато компаній з пожежної безпеки в Україні. Це ефективний, але досить дорогий метод, який можна виконати за пару годин. Зручно, наприклад, перед перевіркою об’єкта контролюючими органами з ДСНС. Є, звичайно, діячі, які пропонують рішення у вигляді бальзатових рулонів або полотна, просоченого мокрою штукатуркою. Але це минуле століття, і досить неефективний спосіб.

 

 

Бажаєте замовити вогнезахист металу за мінімальною ціною – звертайтеся в компанію “КАБО ГРУП”. Є безліч не менш ефективних способів захисту, які будуть не такими витратними за вартістю. Хоча, і заберуть більше часу на проведення монтажних операцій. Відмінно зарекомендували себе плити з мінеральної вати, які покриті склотканиною або фольгою по периметру. Вогнетривкі просочення, пасти, лаки, фарби, органічні та синтетичні комбіновані склади. Підібрати зручне рішення, за співвідношенням ціна-якість, дуже легко. Потрібно тільки знати, як це буде експлуатуватися:

  • На відкритому повітрі.
  • Під навісом.
  • У закритому опалювальному приміщенні.
  • У закритому неопалюваному приміщенні.
  • Особливі умови (температура, вологість, вентиляція).

Цікавить вогнезахист металоконструкцій у Києві на об’єкті – довірте свій вибір агентству пожежної безпеки KaboGroup. Компанія відмінно розбирається в тематиці пожежної безпеки і завжди запропонує зручні за ціною і дуже ефективні рішення. Зручна форма зворотного зв’язку та безкоштовні консультації стануть приємним першим кроком для замовника послуги у сфері пожежної безпеки.

 

На всі види робіт із протипожежної безпеки в обов'язковому порядку надається гарантія від 1 до 10 років

null
Термін гарантії залежить від використовуваного матеріалу і способу захисту. Після проведення протипожежної обробки клієнту видають акт, у якому вказано групу ефективності та гарантійний термін дії вогнезахисного матеріалу відповідно до даних технічної документації виробника.

    Я согласен с политикой конфиденциальности