Вогнезахисна обробка дерев'яних конструкцій

null

Вогнезахисна обробка дерев’яних конструкцій – ефективний і дієвий спосіб підвищити пожежну безпеку матеріалів і будівель з дерева. Ми проводимо роботи з вогнезахисту та обробки дерев’яних конструкцій для досягнення першої групи вогнезахисної ефективності використовуючи якісні матеріали за доступною ціною.

Вогнезахист деревини передбачає покриття дерев’яних конструкцій або просочування деревини спеціальними речовинами – антипіренами та антисептиками. У разі виникнення пожежі подібні матеріали зможуть запобігти надходженню кисню до дерева, у такий спосіб запобігаючи його займанню і горінню.

Вогнезахист конструкцій з деревини проходить у кілька етапів. Спочатку здійснюється очищення поверхні від різних забруднень і, тільки після цього, відбувається нанесення захисного розчину за допомогою пензля або розпилювача, залежно від обраного захисного матеріалу.

Вартість вогнезахисту дерев’яних конструкцій у компанії “КАБО ГРУП” залежить від розмірів і типу об’єктів, а також від матеріалу і способу обробки. Наші співробітники зроблять всі необхідні розрахунки і складуть для вас детальний кошторис.

Способи вогнезахисної обробки дерев'яних конструкцій

null

Нанесення вогнезахисних матеріалів на дерев’яні конструкції може здійснюватися двома способами:

Глибоке просочення спеціальними розчинами, під час якого всередину дерев’яного виробу вводять спеціальні речовини, що перешкоджатимуть спалаху під час виникнення пожежі, та поверхнева обробка спеціальними покриттями, під час якої конструкцію обробляють спеціальним розчином, що покриває конструкцію.

Під час здійснення вогнезахисту дерев’яних конструкцій ми використовуємо тільки якісні та сертифіковані матеріали. Для більшої ефективності захисний матеріал підбирається нашими співробітниками індивідуально до кожного об’єкта.

На всі види робіт з протипожежної безпеки в обов’язковому порядку надається гарантія, термін якої залежить від використовуваного матеріалу. Після проведення протипожежної обробки клієнту видають акт, у якому зазначено групу ефективності та гарантійний термін дії вогнезахисного матеріалу відповідно до даних технічної документації виробника.

Вимоги під час проведення вогнезахисту дерев'яних конструкцій

null
Під час виконання всіх робіт наша компанія дотримується всіх необхідних вимог для їх проведення:
  • Під час роботи ми використовуємо тільки сертифіковані розчини
  • Стежимо за дотриманням температурного режиму, необхідного для здійснення робіт (не нижче +5 і не вище +30 градусів)
  • Обробка дерев’яних конструкцій проводиться нами в 2-3 шари з проміжком у часі не менше 8 годин
  • Проводимо перевірку якості вогнезахисної обробки деревини

Компанія “КАБО ГРУП” зробить розрахунок вогнезахисту дерев’яних конструкцій і підготує повний і детальний кошторис для всіх робіт зі здійснення протипожежної обробки будівлі.

Послуга “Вогнезахист дерева” – що це таке

Під вогнезахистом прийнято розуміти введення у верхні шари пиломатеріалів спеціальних речовин, які перешкоджають процесу горіння. Принцип захисту від вогню заснований на хімічних речовинах, які здатні відводити від деревини тепло і відтісняти кисень. З огляду на особливість будь-яких пиломатеріалів – підтримувати горіння в закритому і відкритому приміщенні, мета вогнезахисту – позбавити деревину таких властивостей.

 

Серед усіх видів будівельних матеріалів, використовуваних для виготовлення несучих конструкцій, предметів інтер’єру або декору, деревина вважається найбільш горючим матеріалом. Природно, обробка вогнезахисними засобами пиломатеріалів проводиться на об’єкті, в першу чергу.

 

Способи вогнезахисту дерева в Києві, Україні

Вогнетривке покриття для деревини являє собою суміш хімічно активних речовин, яким властиво забезпечувати захист, за заявленими вище вимогами. Тому, перелік способів обробки зводиться до:

 

  • Протипожежних просочень. Найбільш популярний матеріал для роботи по дереву. Особливість сумішей у вмісті хімічних речовин під назвою “антипірени”. Під час нагрівання (або горіння) ці речовини виштовхують кисень, створюючи розряджене середовище, в якому процес горіння неможливий. За способом нанесення, просочення можуть бути поверхневими, стандартними і глибокими. За умовами нанесення – звичайними, морозостійкими. За умовами експлуатації – вимивні та невимивні. Вибір просочення залежить від потреби замовника і вимог до пожежної безпеки на об’єкті.
  • Вогнезахисними фарбами. Суміші у вигляді фарбувальних речовин створюють дуже щільну плівку на поверхні деревини, яка просто не горить за умови відкритого полум’я. Горіння виключено до того моменту, поки оброблена вогнезахисною фарбою деревина не нагріється до певного значення. Особливість вогнезахисних фарб у великому асортименті кольорів, довговічності нанесення, антибактеріальному захисті. Фарба має низьку ціну і легко наноситься, чим і приваблює замовників.
  • Вогнезахисним лакам. Працюють такі покриття аналогічно фарбам. Тільки коштують дорожче за ціною. З іншого боку, вогнезахисні лаки забезпечують привабливіший вигляд об’єкту, виробу або конструкції, що обробляється.

Який вогнезахисний розчин краще вибрати

Ясна річ, що вибір краще довірити фахівцям з агентства пожежної безпеки. Але бувають ситуації, коли замовник бажає отримати детальну інформацію з альтернативного джерела. Щоб бути впевненим у правильності вибору виконавця. Компанія KaboGruop рекомендує скористатися такими підказками:

 

  • Клас ефективності вогнезахисного покриття демонструє межу захищеності деревини. Чим вищий коефіцієнт, тим краще. Але і ціна для ефективних складів буде пропорційною.
  • Довговічність вогнезахисного складу. Є просочення, лаки або фарби, які розраховані на 2, 5, 10 або 20 років експлуатації. Чим довший гарантійний термін, тим дорожчий склад. Одна справа, коли вогнезахист проводить власник будівлі, інша справа – коли орендар. Компанії протипожежної безпеки дають гарантію, в середньому, 10 років. Підбираючи відповідної якості захисний склад. Цей показник можна знизити або збільшити – залежить уже від замовника.
  • Стійкість до зовнішніх умов експлуатації. Захисні суміші випускають для зовнішнього і внутрішнього використання. Універсальності немає, оскільки для вулиці обов’язкові склади на синтетичній основі, а для приміщень – екологічно чисті матеріали. На тарі цей параметр не вказується – треба дивитися за хімічними сполуками, що входять до складу.
  • Дешевизна чи естетичність – перше питання, яке завжди озвучується під час вогнезахисної обробки дерева на об’єкті. Краса вимагає використання лаку, без нього домогтися естетичності не можна.

Як замовити вогнезахист дерева в Києві, Україні

Дуже легко повідомити виконавця про побажання виконати оздоблення дерев’яних об’єктів або конструкцій, свідомо обраних замовником. Це стандартний механізм для більшості людей, які турбуються про пожежну безпеку на об’єкті. Але тут треба враховувати і вимоги, з боку державних органів і закону. Тому краще звернутися в компанію “КАБО ГРУП”, запросивши фахівця на об’єкт. Ніхто не збирається нав’язувати додаткові послуги – на місці простіше визначити ефективність проведення заходів щодо запобігання пожежам.

 

Замовити вогнезахист виробів з деревини в Києві можна будь-яким зручним способом. Встановити перелік об’єктів, визначивши ступінь захисту і довговічність оздоблювальних матеріалів. Можна підійти до питання комплексно, провівши заходи з вогнезахисту об’єкта, відповідно до нормативів, що діють на території України.

На всі види робіт із протипожежної безпеки в обов'язковому порядку надається гарантія від 1 до 10 років

null
Гарантійний термін залежить від обраного матеріалу і способу захисту. Після проведення протипожежної обробки клієнту видають акт, у якому вказано групу ефективності та гарантійний термін дії вогнезахисного матеріалу відповідно до даних технічної документації виробника.

    Я согласен с политикой конфиденциальности