Проектування
Перший крок до створення системи протипожежного захисту. Результатом є комплект документів і графічних матеріалів на встановлення системи.
Пожежна сигналізація
Базовий елемент у системі безпеки об’єкта, високоефективна єдина система, робота якої здійснюється в автономному режимі.
Вогнезахист
Вогнезахисна обробка сприяє тривалому опору конструкцій високим температурам без втрати несучих здібностей.
Пожежогасіння
Сукупність стаціонарних технічних засобів гасіння пожежі шляхом випуску вогнегасної речовини, що забезпечують локалізацію або ліквідацію пожежі.
Сервісне обслуговування
Своєчасний огляд і ремонт системи дасть змогу подовжити термін експлуатації системи, попередити несправності її роботи та уникнути штрафів.

Послуги у сфері пожежної безпеки – це комплекс нормативних заходів, націлений на запобігання, локалізацію та ліквідацію пожежі всередині житлових і нежитлових приміщень. Особливість послуг, що надаються, у відповідності нормам безпеки, які регламентуються законодавством України.

 

Які послуги з пожежної безпеки можна замовити

З огляду на вимоги ДСНС України, на законодавчому рівні, перелік послуг може включати:

 

 • Проектування системи протипожежного захисту.
 • Встановлення пожежної сигналізації на об’єкті.
 • Монтаж систем пожежогасіння.
 • Вогнезахисну обробку конструкцій.

До переліку послуг компанії KaboGroup входить сервісне обслуговування, навчання персоналу та роботи, пов’язані з дотриманням норм безпеки. Все, що може прямо або дотично зачіпати пожежну безпеку на об’єкті. Включаючи захист приватних осіб і організацій від порушень, які можуть призвести до отримання штрафів з боку державних контролюючих органів.

 

Замовити проектування системи протипожежної безпеки

Розробка проекту залежить від переліку завдань, досягти яких бажає замовник послуги. Проектування може зачіпати різні види заходів. Починаючи з проектування пожежної безпеки під ключ, закінчуючи внесенням доопрацювань у вже наявну систему. Наприклад, проєктування пожежогасіння, ліквідації диму, голосового оповіщення, блискавкозахисту тощо.

 

Сам процес, незалежно від виду завдання, передбачає алгоритм дій між виконавцем і замовником:

 

 • Збір інформації про об’єкт. Замовник надає заявку, де вказує детальну інформацію щодо об’єкта. Площа, призначення і детальні плани приміщень. На цьому етапі замовник ухвалює рішення щодо проектування – під власні потреби, або зобов’язує виконавця визначити тип системи пожежної безпеки.
 • Опрацювання заявки. Фахівці компанії “КАБО ГРУП” розробляють кілька варіантів рішень, дотримуючись норм з пожежної безпеки. Виконується виїзд на об’єкт для уточнення деталей і узгодження проекту із замовником.
 • Складання технічного завдання. Спираючись на нормативну базу, фахівці компанії складають економічно вигідне ТЗ, з урахуванням побажань замовника.
 • Розробка проектів. Зі свого боку, виконавець надає комплект документів на організацію системи пожежної безпеки. Сюди входять креслення, планування, технічні записки, рекомендації та інша нормативна документація.
 • Проведення експертизи. Отримання позитивного експертного висновку в державних і приватних органах .

Замовити встановлення пожежної сигналізації на об’єкті

Монтаж і технічне обслуговування пожежної сигналізації являє собою комплекс послуг, регламентованих законом України з пожежної безпеки. Це система технічних засобів для раннього виявлення спалаху або задимлення на об’єкті, а також оповіщення людей або аварійних бригад. Сюди входить запуск систем пожежогасіння, якщо вони є на ділянці пожежі.

 

Встановлення пожежної сигналізації зачіпає будь-які об’єкти, як житлові, так і не житлові. Це можуть бути:

 

 • Приватні квартири і будинки.
 • Малі та великі офіси різних підприємств.
 • Складські приміщення та гаражі.
 • Торгові та розважальні об’єкти.
 • Виробничі майданчики.

Монтаж АПС (автоматичної пожежної сигналізації) може виконуватися на всій території об’єкта, що обслуговується, або в окремому приміщенні. Замовлення пожежної сигналізації може бути комплексним або індивідуальним:

 

 • Виявлення загоряння. Встановлюється факт виникнення пожежі.
 • Збір інформації та обробка з подальшою передачею її на пульт реєстрації.
 • Створення сигналу тривоги – оповіщення про факт пожежі на об’єкті.
 • Активація системи пожежогасіння.

Встановлення пожежної сигналізації передбачає монтаж високоточних приладів і обладнання. Залежно від цілей, які переслідують замовники, це можуть бути контрольні прилади, сенсори, датчики, світлові, звукові або мовні оповіщувачі.

 

Замовити монтаж пожежогасіння на об’єкті

Основне завдання систем пожежогасіння – локалізація і повна ліквідація пожежі. Залежно від умов використання, обладнання має класифікацію за:

 

 • Конструктивними особливостями. Це можуть бути агрегатні та модульні системи.
 • Ступенем автоматизації. Приводиться в дію системи пожежогасіння можуть у ручному, автоматичному або напівавтоматичному режимі.
 • Виду використовуваної речовини для гасіння пожеж. Порошкові, пінні, газові, аерозольні, водяні системи. Можлива комбінація з декількох типів.
 • За способом гасіння пожежі або усунення задимлення. Поверхневі, об’ємні, локально-поверхневі або локально-об’ємні.

Складність вибору систем пожежогасіння у відповідності ефективності та повній безпеці для людини. Тут важливо врахувати відразу кілька чинників:

 

 • Відсутність загроз для людей, які перебувають у закритих приміщеннях, під час пожежі. Наприклад, газові системи не підходять для використання в офісах.
 • Збереження цілісності матеріальних цінностей, обладнання або транспортних засобів.
 • Правильний вибір вогнегасної речовини для промислових виробництв і підприємств.

Особливість вибору систем пожежогасіння зводиться до дотримання всіх норм безпеки загалом. На цьому етапі краще залучити до організаційних заходів професіоналів у сфері пожежної безпеки. Які правильно спроектують систему і нестимуть відповідальність за ефективність роботи.

 

Вогнезахисна обробка приміщень або конструкцій

Особливість цієї послуги в конструктивному підході. Де замовник отримує відразу кілька готових рішень. З одного боку, вогнезахисна обробка передбачає створення ідеальних умов для перешкоджання будь-яких займань на об’єкті. З іншого боку, замовник отримує об’єкт, який гарантовано пройде перевірку будь-якими органами нагляду з пожежної безпеки в Україні.

 

Завдання вогнезахисту – підвищити межу вогнестійкості для захищених елементів на об’єкті. Це можуть бути несучі конструкції будівлі та будь-які типи споруд. Як правило, вогнезахисна обробка зачіпає:

 

 • Металоконструкції.
 • Дерев’яні конструкції та споруди.
 • Повітроводи.
 • Інженерні мережі, включно з електропроводкою.
 • Текстильні матеріали в громадських місцях.

Залежно від типу матеріалу індивідуально підбирають захисну речовину, яку наносять на основу споруди, конструкції або виробу. Звісно, обраний тип речовини відповідає нормам безпеки життєдіяльності людини. Під час виконання замовлення власник отримує перелік сертифікатів і технічної документації.

 

Послуги з пожежної безпеки “КАБО ГРУП” – ціна-якість

Головна перевага компанії “КАБО ГРУП” у комплексному підході. Де на базі одного підприємства сформована команда професіоналів, здатна вирішити будь-які завдання замовника. Звісно, відповідальність за всі заходи лежить тільки на компанії “КАБО ГРУП”. Немає ніяких підрядників і сторонніх організацій – повноцінна гарантія поширюється на всі види робіт.

 

Гнучка цінова політика – це особливість нашої компанії. Адже головне в роботі замовник-виконавець – це наявність діалогу. На цьому етапі простіше узгодити ціну, внести доопрацювання, встановити терміни реалізації проекту. У компанії “КАБО ГРУП” є ліцензія ДСНС України та класифікаційний сертифікат на виконання робіт, пов’язаних із протипожежним захистом на об’єктах будь-яких типів.