Установка пожежогасіння - сукупність стаціонарних технічних засобів гасіння пожежі шляхом випуску вогнегасної речовини

null
Установки пожежогасіння повинні забезпечувати локалізацію або ліквідацію пожежі.
Установки пожежогасіння класифікуються:
  • за конструктивним устроєм – підрозділяються на агрегатні та модульні,
  • за ступенем автоматизації – на автоматичні, автоматизовані та ручні,
  • за видом вогнегасної речовини – на водяні, пінні, газові, порошкові, аерозольні та комбіновані,
  • за способом гасіння – на об’ємні, поверхневі, локально-об’ємні та локально-поверхневі.

Етапи встановлення системи пожежогасіння

1. Отримання заявки на встановлення системи

Надсилання інформаційної заявки (назва об’єкта, призначення, площа, архітектурно-будівельні плани приміщень) зручним для вас способом

groupkabo@gmail.com

+38 (050) 958 50 98

+38 (044) 228 17 98


           

2. Опрацювання заявки та обстеження об'єкта

Спеціаліст визначає тип необхідної системи. Виїзд на об’єкт для ознайомлення з деталями.

3. Вибір обладнання

Згідно з планом, відбувається вибір необхідних приладів і систем, здатних у сукупності забезпечити високий ступінь захисту об’єкта. Фахівці компанії “КАБО ГРУП” у рамках індивідуального підходу підберуть для вас тільки якісні та надійні елементи.

4. Розробка проекту

Відповідно до специфіки об’єкта розробляється індивідуальний проект для монтажу сигналізації.

5. Погодження проекту із замовником

Надання замовнику на розгляд повної деталізації типів матеріалів і видів робіт. Після узгодження, видача проєктної документації у виробництво робіт.

6. Монтаж

Встановлення всіх елементів системи відповідно до проекту та чинних нормативів України

7. Пуско-налагоджувальні роботи

Програмування обладнання, згідно із запроектованою конфігурацією, комплексна перевірка системи та введення в експлуатацію згідно з ДБН В 2.5:56-2014.

8. Обслуговування системи пожежогасіння

Щомісячне сервісне обслуговування системи

Компанія КАБО ГРУП пропонує своїм клієнтам оптимальні та економічно вигідні системи пожежогасіння.

null

Ми виконаємо монтаж обладнання з дотриманням усіх необхідних вимог і правил, що не тільки убезпечить об’єкт від загоряння, а й допоможе виключити претензії з боку контролюючих органів.

ВИДИ ПОЖЕЖОГАСІННЯ

null

Системи водяного пожежогасіння широко застосовуються серед систем гасіння пожеж класу від А до C. Вода відмінний вогнегасний склад і має низку переваг, щодо використання інших систем пожежогасіння. Вода має високу питому теплоємність, чинить сильний вплив на вогонь, легко поширюється на великі відстані.

Автоматична система порошкового пожежогасіння призначена для своєчасного автоматичного виявлення джерела пожежі, передавання сигналу на центральний пульт, а також для локалізації та гасіння пожежі.

Принцип дії установки порошкового пожежогасіння полягає в тому, що безпосередньо в зону горіння подається дрібнодисперсний порошковий склад. За допомогою установки порошкового пожежогасіння можна ліквідувати об’ємну, локальну за площею і за обсягом пожежу.

Газове пожежогасіння ─ один із найефективніших способів гасіння пожеж на початковій стадії.

Принцип дії автоматичної установки газового пожежогасіння (АУГПТ)

Основний ефект таких систем полягає в чіткій спрямованості на блокування хімічної реакції горіння. Комплекс провокує різке зменшення кисню в складі повітря і заміщення його негорючими речовинами (хладони, двоокис вуглецю, азот тощо).

Одними з найефективніших на сьогодні визнано системи аерозольного пожежогасіння, призначені для гасіння пожеж твердих речовин і рідин. В основі дії цієї системи лежить властивість деяких видів аерозолів блокувати процес горіння шляхом придушення ланцюгових реакцій у зоні полум’яного горіння.

Пожежогасіння – що це таке

Слово “пожежогасіння” передбачає процес ліквідації пожежі. У розрізі послуг агентства з пожежної безпеки, під пожежогасінням розуміється монтаж спеціального обладнання на об’єкті. Завдання технічних засобів – гасити пожежу шляхом випуску через себе вогнегасних засобів. Щоб замовнику послуги простіше було орієнтуватися у визначеннях, під пожежогасінням потрібно розуміти обладнання для ліквідації відкритих джерел вогню.

 

Які можна замовити системи пожежогасіння в Києві, Україні

Насамперед замовнику належить визначитися з механізмом запуску системи гасіння пожежі. Пожежогасіння буває ручним, автоматизованим і автоматичним. Не можна сказати, що якийсь один спосіб кращий за інший. Ефективність визначається виходячи з умов експлуатації. Наприклад, для складів краще використовувати автоматизовані системи, які спрацьовуватимуть через певний час після спрацьовування пожежної безпеки. В офісах віддають перевагу ручному гасінню. А в серверних та інших технічних приміщеннях користуються попитом автоматичні системи.

 

Установки для гасіння пожеж за типом складу бувають:

 

  • Аерозольними. Вважаються найбільш ефективними у виробництві, на складах і в гаражах. Аерозольне пожежогасіння націлене на порушення теплового балансу повітря під час пожежі на об’єкті. Завдяки швидкому зменшенню температури, пожежу простіше локалізувати.
  • Водяними. За принципом зрошувача бувають дренчерні та спринклерні системи. Обидва варіанти використовуються для гасіння пожеж в адміністративних будівлях, офісах, спортивних комплексах. Спринклерні системи належать до автоматичних установок для пожежогасіння. Клапан із водою відкривається після розриву термочутливої колби. Дренчерні системи запускаються вручну або за командою від датчика. Використовуються частіше для гасіння пожеж на підприємствах з виробництва або переробки горючих, мастильних або вибухонебезпечних речовин.
  • Газовими. Особливість обладнання в ліквідації кисню всередині замкнутого приміщення. Під час пожежі, на таких об’єктах не повинно бути всередині будівлі людей. Газове пожежогасіння використовується в музеях, архівах, бібліотеках, серверних.
  • Пінним. Вважається найзручнішим рішенням за ціною та ефективністю. Під час гасіння пожежі, піною покриваються всі об’єкти, які можуть підтримувати горіння. Використовуються системи для гасіння пожежі на складах, в офісі, в торгових центрах, на виробництві. Бувають спринклерного або дренчерного типу.
  • Порошковими. Використовуються частіше в умовах виробництва і на об’єктах, де є обладнання під високою напругою електричного струму. Під час пожежі, порошок розпорошується по приміщенню. Горіння порошку веде до зниження температури і виділення негорючого газу, який витісняє кисень. Порошкові системи, як і газові, слід встановлювати в безлюдних приміщеннях.

Засоби пожежогасіння – які бувають, що краще

Механізмів для гасіння пожеж предостатньо. Але вимоги закону України про протипожежну безпеку вносять невеликі корективи в це питання. Дозволені засоби для гасіння пожеж виглядають так:

 

  • Первинні засоби. Інструмент, речовини або обладнання, які можна застосовувати для ліквідації пожежі на початковій стадії. Сюди належать вогнегасники, відра, лопати, ломи (вода, пісок).
  • Мобільні засоби пожежогасіння. Йдеться про будь-які пересувні системи. Машини, поїзди, вертольоти, мотопомпи. У цю категорію потрапляють усі технічні засоби, здатні перекачувати гасячі речовини з ємності в осередок загоряння вогню.
  • Комплексні системи пожежогасіння. Або стаціонарні. Це обладнання, встановлене безпосередньо на об’єкті, де є необхідність у пожежній безпеці. Установки спрацьовують автоматично або запускаються вручну, при виявленні пожежі. Гасіння виконується шляхом локального розбризкування або розпилення гасячої речовини.

Як замовити встановлення системи пожежогасіння в Києві

Агентство пожежної безпеки KaboGroup пропонує просте і дуже зручне рішення, в плані організації систем пожежогасіння на будь-яких об’єктах в Україні. Замовнику треба зробити заявку, вказавши детальну інформацію про об’єкт. Або, викликати фахівця компанії КАБО ГРУП для ознайомлення з деталями і побажаннями замовника.

 

Підбір обладнання відбувається індивідуально для кожного типу об’єкта. Прораховується кілька готових рішень, з яких власник будівлі вже самостійно вибирає найкраще. Ціна послуг зі встановлення систем пожежогасіння порадує приватний і корпоративний сегмент. У компанії KaboGroup працюють професіонали, які відмінно розбираються в пожежній безпеці. Після виконання робіт, виконавець робить експертизу і видає пакет документів і дозволи на використання обраних систем гасіння пожежі.

До переваг компанії-підрядника можна додати зручність обслуговування систем пожежогасіння на об’єкті. Підприємство КАБО ГРУП залишається із замовником, а не кидає його напризволяще, після здачі виконаних робіт. Завжди можна підписати договір на щомісячне сервісне обслуговування, що дуже зручно для підприємств, які не бажають відволікатися на техніку протипожежної безпеки загалом. Нехай цим займаються профільні фахівці.