Сучасні протипожежні системи – це складний комплекс різноманітних технічних засобів, що мають високий рівень апаратної складності. Навіть якісне обладнання та професійне встановлення не можуть гарантувати безперебійної роботи. Задіяні в системі обладнання дуже чутливі до зовнішнього впливу й іноді виходять з ладу. Регулярний контроль функціонування протипожежної системи допомагає уникнути багатьох проблем.

Роботи з сервісного обслуговування сигналізацій здійснюються відповідно до нормативної документації та інструкції. Для постійних клієнтів передбачена система знижок і вигідні умови співпраці.

Щоб викликати фахівця і дізнатися ціни на технічне обслуговування системи пожежної сигналізації в Києві та технічне обслуговування системи пожежогасіння в Києві, звертайтеся до менеджерів КАБО ГРУП зручним для Вас способом.

НАВІЩО ПОТРІБНЕ СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ:

 • Протипожежна система, що правильно працює, допоможе врятувати майно і життя людей у разі виникнення пожежі. У разі виявлення задимлення і підвищення температури, система подасть звуковий і світловий сигнал, сповістить відповідні служби, за необхідності приступить до гасіння. Це допоможе правильно організувати гасіння пожежі та евакуацію.
 • Своєчасне техобслуговування обладнання дасть змогу уникнути великих витрат на ремонт або заміну елементів системи, що вийшли з ладу. Важливо розуміти, що незалежно від способу функціонування протипожежної системи, необхідно постійно перевіряти її працездатність. Профілактичний огляд і сервіс обходиться дешевше, ніж виклик ремонтника в разі поломки.
 • Регулярна перевірка сигналізації допоможе уникнути штрафів. На кожному об’єкті має бути відповідальна особа, яка зобов’язана вести журнал пожежної безпеки, де потрібно фіксувати факти ремонту та обслуговування. Сторінки цього документа нумеруються, зшиваються і завіряються печатками. Журнал повинен передаватися представнику перевіряючих органів на першу вимогу. Якщо журнал ведеться неправильно, або техобслуговування виконується несвоєчасно, то співробітник інспекції випише припис до усунення порушень правил пожежної безпеки. Ігнорування цього припису загрожує грошовими штрафами.

ОБОВ’ЯЗКОВІ СЕРВІСНІ РОБОТИ:

Технічне обслуговування протипожежних систем у Києві компанією КАБО ГРУП передбачає проведення таких робіт:

 • зовнішній огляд датчиків, проводки, приймально-контрольної панелі та інших елементів системи;
 • очищення обладнання від пилу, що накопичився;
 • перевірка електричного опору, напруги та заземлення;
 • перевірка електропроводки, контактів, рубильників;
 • контроль роботи звукових і світлових індикаторів, блоків безперебійного живлення;
 • перевірка налаштувань, оновлення програмного забезпечення;
 • виявлення видимих пошкоджень і ремонт обладнання;
 • перевірка коректного функціонування системи за допомогою імітації загоряння.

Таким чином, регулярний огляд і контроль вузлів і агрегатів системи так само важливий, як і правильне встановлення. Своєчасний огляд і ремонт системи дасть змогу продовжити термін експлуатації системи, запобігти неполадкам її роботи та уникнути штрафів.

Як правило, укласти договір на послуги з регулярного сервісу виходить вигідніше, ніж замовляти разовий огляд.

Сервісне обслуговування протипожежних систем – що це

Сервісне обслуговування охоплює комплекс заходів, спрямованих на підтримання систем пожежогасіння та сигналізації на об’єкті в належному вигляді. Особливість такого сервісу в повній відповідності наявного обладнання вимогам з протипожежної безпеки, які регламентуються державою.

 

Послуги з сервісного обслуговування в Києві можна умовно розділити на 2 категорії – обов’язкові та допоміжні. Перший вид робіт виконується строго відповідно до встановлених норм. Допоміжні роботи визначає замовник, за необхідності.

Технічне обслуговування засобів пожежної безпеки в Україні

Засоби пожежної безпеки (сигналізації, датчики, панелі керування) повинні завжди перебувати в робочому стані. Навіть після виконаних робіт під ключ, через деякий час, потрібне їхнє технічне обслуговування. Адже нікому не потрібне обладнання, яке просто не спрацює під час пожежі, або викличе помилкове спрацьовування сигналізації. Плюс, є контролюючі органи, які приділяють особливу увагу технічному стану всіх компонентів системи. Ціна сервісного обслуговування засобів пожежної безпеки не така висока, як штрафи або втрата товароматеріальних цінностей.

До того ж, незалежно від наявного обладнання, техніці властиво ставати непридатною за службовим обов’язком. І тут значно вигідніше виконувати періодичне сервісне обслуговування, ніж повністю міняти обладнання. Крім проведення обов’язкових заходів, компанії-виконавці пропонують такі послуги:

 

 • Навчання персоналу роботі з системами протипожежної безпеки на об’єкті.
 • Правильне заповнення документації з пожежної безпеки на об’єкті.
 • Юридичні консультаційні послуги.
 • Допомога в реорганізації або модернізації систем пожежогасіння та сигналізації.

Що входить у техобслуговування пожежної сигналізації

Перелік послуг, що надається компанією-виконавцем, досить великий. Зазвичай він визначається в договорі під час замовлення сервісного обслуговування. Якщо коротко, то є регламент ТО протипожежної безпеки, який має такий перелік послуг:

 

 • Огляд системи сигналізації та пожежогасіння на виявлення несправностей або пошкоджень. Найбільш затребуваний сервіс на будь-якому промисловому підприємстві.
 • Перевірка працездатності керуючого обладнання. Можливе коригування налаштувань системи, за необхідності. Сюди входить оновлення програмного забезпечення та консультації щодо роботи з системою керування.
 • Профілактика компонентів системи сигналізації. Очищення, тестування, налаштування.
 • Ремонт і заміна несправних компонентів, за факту їх виявлення.

Регулярний сервіс за договором або разовий огляд протипожежної системи

Найчастіше запитання, яке ставлять замовники послуги сервісного обслуговування, стосується вибору умов партнерства з компанією-виконавцем. Разові послуги з більшою ймовірністю вийдуть дорожчими за ціною. Адже виконавець зацікавлений у власному доході. Неодмінно, доведеться купити компоненти, що вийшли з ладу, і виконати налагодження системи. Можливо, ще щось виявиться непрацездатним.

 

Укласти договір на сервісне обслуговування з агентством пожежної безпеки набагато цікавіше. Виконавець, який працює на постійній основі із замовником, зацікавлений у виконанні завдань регламенту ТО якнайкраще. Адже будь-які проблеми, включно з перевірками з пожежної безпеки, вирішувати не замовнику, а вже компанії-виконавцю. Природно, фахівці проявлять більше завзяття зробити все за нормами і вимогами.

 

Як варіант, можна замовити разові послуги сервісного обслуговування в агентства пожежної безпеки. Подивитися на якість виконання робіт, терміни, ціни. Пізніше, під час наступного ТО вже укласти договір із компанією-виконавцем. Або, якщо регламентні роботи виконані неякісно або виникли проблеми з перевіряючими службами, знайти нового виконавця. Таким чином можна знайти гідну компанію пожежної безпеки й укласти довгостроковий контракт на дуже вигідних умовах.

 

Де в Києві замовити сервісне обслуговування протипожежних систем

Бажаєте не втрачати час на пошуки і знайти виконавця на вигідних умовах за якістю і ціною – звертайтеся в агентство пожежної безпеки KaboGroup. У компанії великий досвід у тематиці пожежної безпеки. Безліч постійних клієнтів у вигляді мереж автозаправних станцій, банків, телерадіокомпаній. Є представники малого та середнього бізнесу, промислові підприємства. Сервісне обслуговування протипожежних систем гарантовано буде виконано швидко і якісно.

У ТОВ “Кабо Груп” працюють професіонали з різних сфер діяльності людини, пов’язаних із забезпеченням протипожежної безпеки. Технічні фахівці, архітектори, електрики, юристи, пожежники. Підприємство має дозвільні документи на проведення будь-яких видів робіт, що стосуються пожежної безпеки (ліцензія ДСНС України та сертифікат ГІПа).