Монтаж пожежної сигналізації, одна з найбільш популярних послуг компанії “КАБО ГРУП” – надійного партнера по забезпеченню Вашої безпеки на найрізноманітніших об’єктах Києва та України.

Професійний підхід наших фахівців, грамотне проектування і встановлення пожежної сигналізації – все це робить співпрацю з “КАБО ГРУП” об’єктивно вигідною в усіх відношеннях.


Ми спеціалізуємося на встановленні практично всіх існуючих на сьогоднішній день типів сигналізації, як примітивних, без адресної автоматичної пожежної сигналізації , так і розумних – автоматична пожежна сигналізація з використанням адресних компонентів (адресна пожежна сигналізація). Усе технічне оснащення вирізняється високим ступенем надійності та довговічності, завдяки чому ви завжди можете бути впевнені у власній безпеці.

Елементи пожежної сигналізації

null
До складу пожежної сигналізації входить безліч високоточних приладів і технічних засобів, об’єднаних у єдину систему виявлення та оповіщення. Залежно від типу і призначення, сигналізація може включати різні елементи, основними з яки
 • Прилад приймально-контрольний – це головний елемент ПС, центральна панель зі спеціалізованим програмним забезпеченням. Саме з цієї контрольної панелі здійснюється встановлення налаштувань усієї системи та управління її елементами.
 • Датчики, сповіщувачі та сенсори – високочутливі пристрої, що вловлюють контрольну інформацію різного типу (теплові, димові, комбіновані, полум’я). Вони фіксують факт пожежі та передають отримані дані у відповідні вузли.
 • Оповіщувачі – елементи системи, призначені для інформування людей про пожежу. Бувають таких типів: світлові, звукові, світло-звукові, мовленнєві.

Сучасна пожежна сигналізація

null
це базовий елемент у системі безпеки офісу, підприємства, квартири, будинку, високоефективна єдина система, робота якої здійснюється в автономному режимі.

Монтаж пожежної сигналізації дає змогу вирішити цілий спектр завдань щодо забезпечення безпеки окремого приміщення або ж цілої будівлі:

 

 • Виявлення пожежі – система за конкретними критеріями встановлює факт виникнення пожежі.
 • Збір інформації – АПС здійснює реєстрацію необхідних даних і обробляє отриману інформацію.
 • Генерація сигналів тривоги – система формує сигнали, покликані сповістити всіх, хто перебуває в будівлі, про загоряння.
 • Увімкнення систем пожежогасіння – формування команд для активації автоматичних засобів для усунення пожежі та диму.

Встановлення системи пожежної сигналізації є складним інженерним процесом, що включає кілька етапів:

1. Інформація про об'єкт

Надсилання інформаційної заявки (назва об’єкта, призначення, площа, архітектурно-будівельні плани приміщень) зручним для вас способом

groupkabo@gmail.com

+38 (097) 622 13 62

+38 (050) 958 50 98

+38 (044) 228 17 98


           

2. Обробка заявки та обстеження об'єкта

Спеціаліст визначає тип необхідної системи. Виїзд на об’єкт для ознайомлення з деталями.

3. Вибір обладнання

Згідно з планом, відбувається вибір необхідних приладів і систем, здатних у сукупності забезпечити високий ступінь захисту об’єкта. Фахівці компанії “КАБО ГРУП” у рамках індивідуального підходу підберуть для вас тільки якісні та надійні елементи.

4. Разработка проекта

Результатом цього етапу є комплект документів, що складається з графічної частини (креслення, схеми…) і текстової (записка, специфікації…), на встановлення системи.

5. Погодження проєкту із замовником

Надання замовнику на розгляд повного переліку типів матеріалів і видів робіт. Після узгодження, видача проектної документації у виробництво робіт

6. Монтування

Встановлення всіх елементів системи відповідно до проекту та чинних нормативів України

7. Пусконалагоджувальні роботи

Програмування приладів і датчиків згідно із запроектованою конфігурацією, комплексна перевірка системи та введення в експлуатацію згідно з ДБН В 2.5:56-2014.

8. Обслуговування пожежної сигналізації

Щомісячне сервісне обслуговування системи

Пожежна сигналізація – найзручніший і найпопулярніший тип послуги, який має попит у великих містах України, зокрема в Києві. Адже це найпростіший і найдоступніший за ціною спосіб виявити пожежу на об’єкті та повідомити куди треба про НС.

 

Що таке пожежна сигналізація

Це комплекс технічних засобів, що використовуються для виявлення джерела займання (або задимлення), опрацювання сигналу і передавання інформації замовнику за допомогою систем оповіщення. Особливість систем пожежної безпеки у визначенні надзвичайної ситуації. Відносячись до вимірювальних пристроїв, технічні засоби не визначають кількісне значення параметра, що відслідковується. Обладнання використовується тільки для виявлення відхилень від норми.

 

Можна сказати, що пожежна сигналізація – це невід’ємна частина системи безпеки на будь-якому об’єкті. Виробничі підприємства і малий бізнес частіше встановлюють пожежну сигналізацію відповідно до вимог законодавства України. І основне завдання таких систем – убезпечити людей, які перебувають усередині житлових і нежитлових будівель виробничих майданчиків, складів, офісів.

 

Замовити встановлення пожежної сигналізації в Києві, Україні – види

Монтаж типової пожежної сигналізації зводиться до встановлення певного обладнання, на яке покладено функцію визначення джерела загоряння, перероблення інформації та оповіщення людей або відповідних служб. Це обладнання буває дротовим і бездротовим, системним і локальним, керованим і стаціонарним.

 

Види типової пожежної сигналізації:

 

 • Приймально-контрольні прилади. Являють собою мікропроцесорні пристрої, розміщені в одному або декількох корпусах. Прилади виконують функцію виявлення пожежі, опрацювання інформації, передавання сигналу про НС на пульт охорони. Якщо встановлені системи пожежогасіння або оповіщення, обладнання ініціює їх запуск із заданими параметрами.
 • Пожежні датчики. Або сповіщувачі пожежної сигналізації. Встановлюються по всьому периметру на об’єкті, як правило, кріпляться до стелі. Використовуються для виявлення джерела пожежі (вогню або задимлення). Залежно від потреби, датчики бувають тепловими, димовими, комбінованими. Вважаються гранично простими і зручними засобами для пожежної безпеки на будь-яких видах об’єктів.
 • Оповіщувачі пожежної сигналізації. Служать для інформування людей про пожежу, використовуються для проведення евакуації. Бувають звуковими та візуальними. Звукові системи оповіщення можуть бути сигнальними та мовленнєвими. Тип пристрою визначає замовник, спираючись на норми і вимоги, що висуваються державними контролюючими органами.

Як працює пожежна сигналізація особливості

Пожежні датчики працюють на постійній основі, виконуючи цілодобовий контроль на об’єкті, на предмет задимлення або пожежі. При появі ознак виникнення вогнища займання, датчики подають сигнал на приймально-контрольний прилад. Який, дотримуючись попередніх налаштувань, виконує певні алгоритми дій:

 

 • Запускає звукові або візуальні системи оповіщення про пожежу на об’єкті.
 • Передає сигнал про загоряння на пульт охорони .
 • Запускає систему пожежогасіння на об’єкті, якщо вона є.

Перелік дій, які запускаються за сигналом пожежної тривоги, необмежений. Є системи, здатні керувати блокуванням замків на дверях у виробничих або технічних приміщеннях. Системи пожежної сигналізації вміють перемикати роботу ескалаторів і ліфтів, систем вентиляції та кондиціонування. Функціонал системи пожежної сигналізації визначає замовник, який звернувся в агентство пожежної безпеки KaboGroup.

 

Яка пожежна сигналізація краща за ціною та якістю

Найкращий варіант – це той, який демонструє високу ефективність у роботі. Не можна сказати, що датчики одного типу кращі за інший. Або системи сповіщення та оповіщення дорогого бренду мають перелік переваг за якістю, перед товарами іншої торгової марки. Особливість систем пожежної сигналізації в умінні фахівця з пожежної безпеки проектувати і встановлювати обладнання на об’єкті.

 

Потрібна ефективність – довіряйте свій вибір професіоналам у сфері протипожежної безпеки. Будь-який монтаж – це повноцінний проект, де беруть участь інженери, будівельники, електрики та монтажники. Незважаючи на кількість обладнання та площу об’єкта. Пожежна безпека – це комплексний підхід, що вимагає знань і досвіду від виконавця. Цікава висока якість і зручна ціна пожежної сигналізації – звертайтеся в компанію “КАБО ГРУП”.

Компанія КАБО ГРУП пропонує своїм клієнтам оптимальні та економічно вигідні системи пожежної сигналізації.

null

Ми виконаємо монтаж сигналізації з дотриманням усіх необхідних вимог і правил, що не тільки захистить об’єкт від пожежі, а й допоможе унеможливити претензії з боку контролюючих органів.